KLİMA BAKIMI – RENAULT ANKARA GARAJ

Klima Bakımının Neden Önemli?

Klima bakımı araç için önemlidir. Basitçe soğutma sistemi olarak tanıyoruz  .Soğutma sistemi aklımıza evimizdeki büyük kutular aklımıza getirse de bunun Renault & Dacia aracınıza uyarlanmış mobil hali aracınızda mevcuttur. Aracınız nereye giderse gitsin sizi sıcaktan yada soğuktan korumaya devam eder.

Klimanız periyodik bakımlarda kontrol edilmektedir. Ancak klima devresi evdeki klima sistemi gibi sabit olmadığından hareketli çalışan mekanik parçalar zamanla sorun çıkarmaktadır. Renault Ankara Garaj klimanızın bakımlarını, tamirini ve temizliğini yapmaktadır.  Pandemi yaşadığımız bu günlerde klimanın temizlik ve Polen filitre değişimi, dezenfekte işleri çok daha fazla önem kazanmıştır. Klima bakımı bu dönemlerin daha kısa tutulması aracı kullanan siz ve aile üyelerinin sağlığı açısından daha fazla önem arz etmektedir.

Klima Çalışıyor Soğutmuyorsa

Sadece Sorun Gaz mı?

Aracınızın kliması çalıştığı halde soğutmuyorsa sorun sadece gaz dolumu ile çözüme kavuşmaya bilir bu ve benzeri sorunlarda aracınızın mekanik pompa ve diğer aksamlarının da kontrol edilmesi gerekmektedir. Sorununuz için iki Uzman (Cotech) Personelimiz bulunmaktadır. Bizi aramaya çekinmeyin Renault Ankara Garaj

Peki Nasıl Çözelim?

Renault & Dacia marka araçlarınızda polen  filtreleri değiştirilmeli iç tesisatın kontrol ve dezenfeksiyonu bu bakımlarla birlikte yapılmalıdır. Polen filtreleri en az maske kullanımı kadar önemli olup dışarıdan gelen hava bu filtre tarafından süzülerek içeri alınmaktadır. Bu gün polen filtresinin önemi daha iyi anlaşılmıştır. Konuyla ilgili bize iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilir sorularınıza cevap bulabilirsiniz.