dacia bakım - Renault Ankara Garaj

Renault Ankara Garaj – Dacia Bakımı

Dacia Servis: Renault Ankara Garaj olarak sadece Renault aracınızı değil Dacia araçlarınızıda güvenle bakar. Aracınız zorlu koşullara hazırlıyoruz. Dacia aracınızın Periyodik bakım, Yol bakımı, Km bakımı özenle ve garantili bir biçimde bakımları yapılmaktadır.

Renault Ankara garaj’da Dacia servis araçlarınızın bakımını Konusunda uzman araçların tüm parçalarını tanıyan, Aracınız konusunda eğitim almış Renault COTECH sertifikalı ustalar tarafından yapılır. Bu sayede Ankara garaj farkıyla aracınızın bakımları güvenle tamamlanır.

Önemli Dacia Araçların Bakımları:
  • İlk Bakımları
  • 15 Bin Bakımı
  • Periyodik Bakım
  • Mevsimlik Bakım
  • Yol Bakımı
Dacia Bakımlar Ne anlama geliyor?

15 Bin bakımı Dacia aracınızın her 15 bin Kilometre’de bir yapılması gereken bakımlardır. Periyodik Bakım aracınızın belirli dönemlerde yağ, yağ filitresi, fren, filitre kontrollerinden geçtiği bakımlardır. Mevsimlik bakım aslında kışlık ve ya yazlık bakım diye bilinen gemel kontrollerdir. Bu bakımda akü ve antifriz ölçümleri yazın ise termostat kontrolleri yapılır. Yol bakımı uzun yola çıkmadan önce yapılan genel kontrollerdir. Bu kontroller Yağ, antifiriz, lastik, lastik basıncı, klima kontrollerini içerir.

Ankara Garaj Sadece Renault mu Tamir eder?

Bu soruyu evet olarak yanıtlayabiliriz. Ankara garaj Ustaları Sinan ve Ahmet Usta yılların tecrübesiyle Renault ve Dacia marka araçlar üzerine uzmanlaşmıştır. Bu uzun yıllar boyunca eğitim ve sertifikalarının sadece Renault uzmanlarının alabildiği ünvan olan “COTECH” seviyesine yükseltmişlerdir. Renault kullanıcılarınında çok iyi bildiği gibi “Cotech” personeli aracın motorundan civatasına kadar aracı çok iyi tanıyan sorunları en kesin ve en kısa zamanda anlayabilen kişilerdir. Dacia Marka araçlarda da personelimizin uzmanlığından faydalanmak için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.