Renault Ankara Özel Servis

Renault Ankara’nın En iyi Özel Servisi

Neden Ankara Garaj En İyidir?

 

Renault Ankara Özel Servis : Ankara‘da yaşayan Renault & Dacia sahipleri garantisi bittiğinde veya yetkili servislerin araç periyodik bakım ve tamir ücretleri canlarını yakmaya başladığında bir arayışa girerler. Yetkili servisler güvenilir olduklarından tercih edilir ancak servis fiyatları maddi olarak araç sahiplerini biraz üzmektedir.

Ankara Garaj Renault özel ServisPeki iyi bir özel servis arayışında iyi servis nasıl anlaşılır? Genellikle aynı marka araç sahipleri bakımları nerde baktırıyorsun diye sorulur? tanıdık var mı diye? soruşturulur. Peki ama bu sorular sizin iyi bir hizmet almanızı sağlar mı? tabi ki cevap hayır.

Peki aracımız için iyi bir özel servis nasıl bulabilirim?

Eşe dosta danışarak, Tanıdık servis arayıp vakit kaybetmeden biz söyleyelim. Yetkili veya Özel servis olsa bile yetkin nitelikte ustası olmayan servislere aracınızı götürmeyin teslim etmeyin. Bu sebeple size Renault Ankara garaj özel servisini öneriyoruz. Renault Ankara garajda Bir değil tam iki Cotech usta mevcuttur. Bu sebeple aracınızı gözünüz kapalı emin bir şekilde bize getirebilirsiniz. Bir çok yetkili servisin bile çözemediği sorunların Cotech ustalarımız tarafından çözüldüğünü göreceksiniz.

Cotech Neden Önemli?

Cotech Nedir? diye merak ediyorsanız Buradaki ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Ama yüzeyselde olsa üzerinden geçmemiz gerekirse en basit en üst seviye teknik ve eğitimli personeldir. Bu personel önemli teorik ve uygulamalı olarak zorlu eğitimlerden geçmiştir. Bu sebeple bazı yetkili servislerde bile bulunmayan bu yetkinliğe sahip Cotech personel olmaması sizin için sürpriz olmamalı.

Bu yetkinliğe sahip ustalar aracınızın en küçük parçasından en büyük parçasına kadar parçalayacak ve geri toplayacak bilgiye sahip olduklarını söylesek her halde yanlış olmaz. Bu sebeptendir ki bir çok servis veya yetkili servis görmüş ve araçta çözülememiş sorunları bu ustaların eliyle koymuş gibi bulmasının nedeni budur.

Sonuç Olarak

Ne yapalım? Tavsiyeleriniz

Renault Ankara Özel Servis, arayan Renault & Dacia araç sahipleri her ne kadar Cotech personeli olan servisleri bilip araştırsa da buradan Renault Ankara Garaj‘a gelmelerini yada başka alternatif arayışına gireceklerse Cotech statü ve bilgisine sertifikasına sahip Yetkili, özel servis olması fark etmez sorgulayıp soruşturmaları gerekmektedir. Yetkili servis dahi olsa Cotech adayı değil bu sertifikaya gerçekten sahip kaç personeli olduğu öğrenilmelidir. Müşterilerimizin Ankara garajı tercih etme sebeplerini sıralamamız gerekirse

  • En iyi servis hizmeti
  • En iyi işçilik
  • En iyi en hesaplı fiyatlar
  • En hızlı servis hizmeti
  • En samimi servis
  • Garantili yedek parça
  • Gerekli yetkinlikteki personeli

Kazasız ve arızasız günler dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir